Systems Test Engineer Junior

Brno

Systems Test Engineer Junior

Brno
Ahoj, já jsem Laďa a pracuji v Kentigenu v Brně jako System Engineer. Jsme tu v menším týmu a hledáme kolegu, který se práce nebojí, má slabost pro testování a elektroniku. Na to, co děláme (a dělal bys i Ty) možná nejlépe odpoví následující FAQs.

Co přesně na této pozici budu dělat?

  • Tvojí prací bude vývoj, testování a podpora automatizovaných testovacích strojů především pro oblast automotive, a to za použití technologií jako LabVIEW, TestStand či C/C++.

Co když si budu potřebovat nastudovat dokumentaci předtím, než začnu psát kód?

  • To není problém, i my si na začátku přečteme specifikace a poznámky.

Co když jsem plachý a bojím se komunikace se zákazníky?

  • Pro začátek se není třeba bát. Kolegové v týmu Tě seznámí s projekty a komunikace se zákazníky bude přicházet velmi postupně.

Jak moc dobře musím umět anglicky?

  • Alespoň tak, aby sis přečetl dokumentaci k projektu a rozuměl jednoduché konverzaci.

Co když se z menšího zadání začíná rýsovat velký úkol, se kterým si nebudu vědět rady?

  • Toho se bát opravdu nemusíš. V našich týmech je hodně odborníků o jejichž rady se budeš moci vždy opřít.

Budu výsledky mé práce někde vidět?

  • Jasně, přestože naše projekty trvají většinou jen půl roku, výsledkem je funkční tester (testovací zařízení pro automotive), takže si na výsledek opravdu budeš moci sáhnout.

Bude součástí mé práce i testování?

  • Ano. Každý projekt je jiný, někdy zabere testování času více, jindy méně, ale testování se tu nevyhneš.

Jak moc budu sahat na hardware?

  • Stačí Ti tu většinou jen myš a klávesnice, ale hardware je tu všude okolo nás, takže základní znalosti elektrotechniky jsou nutností. U nás je ideální kombinace nadšení pro práci s elektrem a zkušenosti s embedded systémy.

Jaká bude moje role a zodpovědnost v týmu?

  • Od začátku budeš zapojený v reálném projektu, kde budeš pracovat se zkušenějšími kolegy, kteří Ti přidělí část projektu nejvíce odpovídající tvým schopnostem a zkušenostem. A přestože nástup bude pozvolný, s tvojí částí odvedené práce se hned počítá!

Je tato pozice vhodná pro studenty a dostanu prostor na zkouškový?

  • Ano, pozice je vhodná pro studenty (nejlépe) posledních ročníků, co zvládnou částečný pracovní úvazek při studiu. A co se týče zkouškového – rozhodně, vzdělání a studium obecně hodně podporujeme, proto Ti také zaplatíme veškerá technická školení, na která si vzpomeneš 🙂

Dejte nám o sobě vědět!
Pošlete Lucce, naší HR, svůj životopis nebo se spojte na LinkedInu. Lucka  se vám ozve a budeme rádi, když se poté sejdeme a povíme si více osobně.