Technical Sales Manager

Technical Sales Manager

Zdravím, já jsem Marek, jednatel společnosti Kentigen, kterou jsem v roce 2013 spoluzaložil. Protože rychle rosteme, položili jsme základ obchodního týmu. Nyní jsme v týmu jen dva, a proto budeme rádi, když se k nám přidá třetí do party, ideálně již teď, nebo na podzim roku 2020. Naším největším úkolem je a bude jednání s partnery, technické návrhy systémů a řešení a následně i tvorba cenových nabídek. Velmi důležité pro nás teď jsou i akvizice nových (zahraničních) zákazníků, což znamená cestování, častou komunikaci v angličtině a pevné nervy.

Jak by to vypadalo:

 • Udržování vztahů se stávajícími zákazníky, cestování i do zahraničí (cca 1 týden v měsíci), asi 30 % času
  – Pravidelná komunikace o zákaznických potřebách
  – Identifikace slabých míst a dohlédnutí na jejich řešení
 • Tvorba příprava a návrh zákaznických řešení včetně cen, 20 %
 • Vyhledávání nových zákazníků, 30% času (to je teď pro nás velmi důležité, rozšiřujeme se do zahraničí). Velmi oceníme zkušenosti s budováním zahraničních vztahů.
  – Akvizice a nové schůzky
  – Semináře/veletrhy
  – Vyhledávání nových příležitostí pro uplatnění firmy všude možně
 • Podpora ostatních částí firmy, zbytek času, 20 %, což znamená podílení se na utváření:
  – Produktové strategie
  – Marketingové strategii

Věřím ve spolupráci, upřímnost a firemní strukturu placatou jak bramborák.

Naším cílem je rozšířit tým o člověka z oblasti automotive/elektrotechniky s obchodním talentem a zkušenostmi s akvizicemi ze zahraničních trhů. Expandujeme teď směrem na výhod (Maďarsko, Rumunsko, Litva, Polsko, Slovenko) a i na západ (Německo, Rakousko). Znalost východních jazyků a němčiny je velkým bonusem, angličtina je podmínkou.

Dejte nám o sobě vědět!
Pošlete Lucce, naší HR, svůj životopis nebo se spojte na LinkedInu. Lucka  se vám ozve a budeme rádi, když se poté sejdeme a povíme si více osobně.